Ieri fiul nostru, copilul, și-a exprimat pofta de „o dulciurică”. Și pentru că nu cere decât destul de rar dulciuri, iar atunci când cere e extrem de rezonabil, am zis să-i fac rapid niște biscuiți.
Rețeta la care apelez de fiecare dată când vreau să fac ceva super simplu și rapid e fix cea pe care o să v-o scriu mai jos, că poate vi se face și vouă poftă de ceva de ronțăit într-o zi, iar asta e chiar practică.
