Sunt chestii pe lumea asta pe care le înțeleg, și chestii pe care nu le înțeleg.
Unele din cele pe care nu le înțeleg, nu le înțeleg pur și simplu fie pentru că nu mă interesează subiectul, fie pentru că nu mă duce tărtăcuța. Mna, aia e, nu putem fi toți genii.
