Așa cum v-am promis de aseară, iaca primul guest post, sub formă de articol scris de colegul Nemo 🙂
Bine, era mai curând o clapetă, dar in discuțiile cu soția ne-am referit la el ca „buton”, așa că buton a rămas.
Așa cum v-am promis de aseară, iaca primul guest post, sub formă de articol scris de colegul Nemo 🙂
Bine, era mai curând o clapetă, dar in discuțiile cu soția ne-am referit la el ca „buton”, așa că buton a rămas.
Pentru că am învățat de la cei mai buni și doresc să duc lenea pe noi culmi ale gloriei, am profitat ca ultimul porc de faptul că cineva dintre voi, cei care citiți rândurile astea pe care ocazional le mai scrijelesc eu pe zidurile astea virtuale, s-a oferit să îmi trimită spre publicare un text.
Așa că mâine vom avea primul text de tip „guest post” din scurta și deloc zbuciumata istorie a acestei garsoniere online.