Pentru cine a deschis televizoarele mai târziu, Bobiță sunt eu. Și pentru că vreau, nu vreau, trebuie să îmi hrănesc familia, m-am gândit că ar fi o idee să împărtășesc și cu voi ce mai pun eu pe masă.
Azi am gătit “tartă cu ce ai” (respectiv cu ce-ai prin casă). Avantajul chestiei ăsteia este că poți arunca în ea fix cum îi spune numele – ce ai prin casă și nu mai știi cum să folosești.
